Categories
Paslaugos

5 paprastos ir nebrangios idėjos namų interjerui atnaujinti

Namų renovacijos projektai dažnai gali būti neįveikiami tiek finansiniu, tiek laiko ir pastangų požiūriu. Tačiau taip neturi būti. Yra daugybė paprastų ir nebrangių idėjų, kaip atnaujinti namų interjerą, dėl kurių nebūtina prarasti banko. Šios penkios paprastos ir nebrangios idėjos gali padėti jūsų namams suteikti taip reikalingo atnaujinimo – nuo sienų atnaujinimo naujais dažais iki naujų baldų ar užuolaidų pakeitimo. Įdėję minimaliai pastangų, laiko ir išlaidų, galite sukurti erdvę, kuri atrodys ir atrodys naujai. Nesvarbu, ar norite moderniai atnaujinti savo kambarį, ar įnešti šiek tiek šilumos į miegamąjį, šios penkios idėjos tikrai padės pasiekti idealų vaizdą.

Sienų perdažymas

Priklausomai nuo naudojamų dažų tipo, sienų perdažymas gali kainuoti vos 30 JAV dolerių. O kai pagalvojate, kiek laiko ir pastangų skiriate namų dekoravimui, stebina, kiek daug žmonių nepradeda nuo sienų. Dažų spalva, kurią naudojate sienoms, gali visiškai pakeisti kambario išvaizdą ir atmosferą, todėl tai gera pradžia, kai norite pakeisti savo namus. Taigi kokią spalvą turėtumėte pasirinkti? Kai kalbama apie dažų spalvas, neutralios spalvos visada yra saugus pasirinkimas. Šias spalvas galima derinti beveik su bet kuo jūsų namuose, todėl jos puikiai tinka žmonėms, mėgstantiems dažnai viską keisti. Jei ieškote ko nors drąsesnio, apsvarstykite galimybę rinktis šiltesnius tonus, pavyzdžiui, raudoną, oranžinę ar geltoną. Jei nenorite perdažyti sienų, bet vis tiek norite šviežio naujo įvaizdžio, apsvarstykite galimybę pasamdyti dažytoją, kuris už porą valandų sumokės apie 50 JAV dolerių. Jie gali padėti jums atnaujinti sienas nauju dažų sluoksniu, kuris labai pakeis jūsų erdvę. Interjero dizainas ir rinkos naujienos.

Baldų keitimas

Jei jūsų seni baldai atrodo nusidėvėję, suplyšę ar dėmėti, neabejotinai atėjo laikas juos atnaujinti. Tačiau prieš eidami pirkti naujų baldų savo namams, pirmiausia apsvarstykite, ar verta investuoti. Jei jūsų baldai vis dar geros būklės ir nenorite visiškai keisti stiliaus, apsvarstykite galimybę pasinaudoti baldų atnaujinimo paslauga. Tai greitas ir nebrangus būdas atnaujinti ir restauruoti baldus, kad galėtumėte jais naudotis dar daug metų. Jei norite pakeisti savo namų išvaizdą, apsvarstykite galimybę apsipirkti tokiose parduotuvėse kaip IKEA ir “West Elm”, kur nebrangūs baldai gali padėti visiškai pakeisti kambarį, nesugriaunant banko. Jei norite atnaujinti miegamojo baldus, apsvarstykite galimybę investuoti į aukštos kokybės patalynę ir patalynės komplektus. Šiuos daiktus savo miegamajame liečiate ir matote dažniau nei bet ką kitą, o aukštos kokybės patalynė gali labai padidinti miegamojo komfortą ir jaukumą.

Atnaujinkite langų apdailą

Jei jūsų langai atrodo šiek tiek pasenę, apsvarstykite galimybę atnaujinti apdailą. Langų išvaizdą galite atnaujinti tiesiog pakeisdami dekoratyvinę apdailą, o tai galite padaryti per kelias valandas ir už tikrai nedidelę kainą. Pradėkite nuo senosios langų apdailos pašalinimo, kuris turėtų kainuoti apie 40 JAV dolerių. Tada, kai būsite pasiruošę, galėsite uždėti naują apdailą, dėl kurios jūsų langai atrodys visiškai naujai. Dvigubo lango su viena alkūnine varčia vinilo apdaila medžiagoms kainuoja apie 75 dolerius. Jei norite eiti iki galo, galite pakeisti medinę varčią nauja viniline. Langai yra didžiulė bet kurio namo dalis, tad kodėl gi nepadarius taip, kad jie atrodytų kuo geriau?

Atnaujinkite šviestuvus

Yra daugybė būdų atnaujinti namų apšvietimą – nuo naujų šviestuvų iki lempučių keitimo. Jei ieškote paprasto ir nebrangaus būdo, kaip pakeisti namų atmosferą, puikus būdas pradėti nuo lempučių keitimo naujomis. Apšvietimo tyrimų centro duomenimis, žmonės 90 % laiko praleidžia patalpose, todėl labai svarbu, kad apšvietimo sistema atitiktų jūsų poreikius ir užtikrintų reikiamą ryškumą. Už nedidelę kainą galite atnaujinti apšvietimą pakeisdami lemputes į tokias, kurios atitinka jūsų poreikius, pavyzdžiui, šiltesnę šviesą svetainėje arba ryškesnę miegamajame. Taip pat galite apsvarstyti galimybę pridėti naujų šviestuvų, kad pakeistumėte kambario nuotaiką arba jūsų namai atrodytų šiuolaikiškiau.

Pakeiskite akcentus ir dekorą

Jei norite didelių pokyčių, pradėkite nuo mažų atnaujinimų, pavyzdžiui, atnaujinkite dekoro elementus, pavyzdžiui, sienų meno kūrinius ir mesti pagalvėles. Taip pat galite pakeisti savo namų spalvas, kad suteiktumėte jiems naują įspūdį, pridėdami naujų dažų spalvų (arba perdažydami sienas) ar pakeisdami sienų popierių. Jei ieškote greito ir paprasto būdo atnaujinti interjerą, pabandykite apsipirkti dekoro elementų per sezono pabaigos išpardavimus. Dažnai galite rasti didelių nuolaidų namų dekoro elementams, kurie puikiai tinka gyvenamajai erdvei atnaujinti.

Patarimai, kaip atnaujinti turint biudžetą

Atnaujinant namus yra daugybė būdų, kaip sutaupyti pinigų. Prieš pradėdami bet kokį renovacijos projektą, nustatykite biudžetą; taip pat galite paprašyti draugų ir šeimos narių pagalbos įgyvendinant pigius arba nieko nekainuojančius projektus. Jei planuojate didesnį renovacijos projektą, pavyzdžiui, įrengti naują virtuvę, samdyti rangovą gali padėti sumažinti renovacijai išleidžiamą sumą. Pradėkite renovacijos projektą kuo anksčiau. Kuo anksčiau pradėsite, tuo mažiau užtruksite ir mažiau kainuos. Taip pat svarbu apsvarstyti galimybę samdyti profesionalus, kurie padėtų įgyvendinti didesnius projektus, kad užtikrintumėte, jog renovacija bus atlikta tinkamai. Skirti laiko investicijoms į savo namus – puikus būdas užsitikrinti, kad turėsite ne tik funkcionalią, bet ir patogią bei jaukią erdvę. Šios penkios paprastos ir nebrangios idėjos gali padėti suteikti jūsų namams taip reikalingą atnaujinimą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *